Průmyslová lepidla a technické spreje

      Úvodní strana       Produktové řady       Kontakt       Dokumenty       Akce       Novinky          
 PŘEHLED PRODUKTŮ

KATEGORIE LEPIDLA
SIPKAVTEŘINOVÁ LEPIDLA
SIPKAANAEROBNÍ LEPIDLA
SIPKASTRUKTURÁLNÍ LEPIDLA
SIPKAUV LEPIDLA
SIPKADISPERZNÍ LEPIDLA
SIPKALEPIDLA V ROLI
SIPKAMONTÁŽNÍ LEPIDLA A    TMELY
SIPKADOPLŇKY K LEPIDLŮM
PRŮMYSLOVÁ CHEMIE
sprejeČISTIČE - ODMAŠŤOVAČE
čističČISTIČE V KANYSTRECH
sprejeMAZIVA - LUBRIKANTY
sprejePOVRCHOVÁ ÚPRAVA
sprejeZNAČKOVACÍ SPREJE
sprejePOMOCNÉ TECH. SPREJE
sprejeHYGIENA
SIPKALEŠTÍCÍ PASTY
SIPKACENÍK PRODUKTŮ


   Nenašli jste, co jste hledali?
   Napište nám,, nebo
   volejte +420 603 262 427
   Rádi Vám poradíme.
(c) A-KOMERCE s.r.o.
info@adhesive.cz
www.adhesive.cz
www.technickachemie.cz
info@technickachemie.cz
V.O.P.
Mapa webu

Disperzní lepidla, Dispercoll D2, Herkules, Pattex Wood Standard, Parket, Wood Super 3
RAM RAM RAM
  VYSOCE LEŠTÍCÍ PASTY PEEK 
 
PEEK POLISH je špičkový anglický výrobek s dlouholetou tradicí, zkušenostmi a referencemi určený pro obnovu a ochranu různých povrchů. Obsahuje jemné abrazivní částice a směs vosků, proto leští, čistí a chrání. Má dlouhotrvající účinek, odstraňuje oxidaci, tepelné zabarvení, korozi.

VYUŽITÍ v oborech jako jsou například starožitnické a umělecké dílny, výroba šperků a mincí, restaurátorství, sběratelství mincí, domácí řemesla, hoteliérství a restaurace, technický průmysl, automobilový a motocyklový průmysl, instalatérství. Má využití také v armádě, námořní, letectví, sportu a lovu.

PŘÍKLADY APLIKACÍ je vhodný pro leštění starožitností, drahých kovů, vodovodních kohoutků, lustrů, pultů, umyvadel, zrcadel, porcelánu, ozdobných lišt a nerezových částí nábytků, keramických obkladů v domácnostech kovové madla, nerezová umyvadla, motorových komponentů, disků, koncovek výfuků, předních světlometů...

VYUŽITELNÝ NA BEZPOČET MATERIÁLŮ nejuniverzálnější produkt. Použití na zlato, stříbro, bronz, platinu, chrom, nerez, mosaz, měď, cín, hliník, ocel, sklolaminát, plexisklo, akryl, melamin, resoplan, keramiku, smalt, lakované povrchy atd.

SCHVÁLENÍ: Potravinářský průmysl: Testovaný NSF, č. 130040 (včetně FDA 21 CFR) jako čisticí prostředek na kovy a lešticí plochy pro styčné plochy nepotravinářské (A7) v potravinových oblastech av jejich okolí. Letecký a kosmický průmysl: Boeing D6-17487 revize P, vnější a všeobecné čističe, kapaliny, sádry a leštidla. AMS 1650C, letecká leštící kovová pasta typu 2. Douglas Aircraft Company - zákaznický servisní dokument CSD č. 1, typ 1: Materiál a metody pro všeobecné vnější čištění laku a nenatřených povrchů (univerzální čistič). NATO: Skladové číslo 7930997786253 (NSN) Identifikační číslo pro jedinečné produkty registrované pro vojenské služby po celém světě.

NÁVOD NA POUŽITÍ: 1. Použijte malé množství produktu. Nechejte jemně zaschnout dokud se nevytvoří matná vrstva a potom vyleštěte měkkou látkou. Při silném zoxidování nebo hlubokých rýhách proces opakujte několikrát. Nejprve leštěte silným tlakem, následně zmenšujte tlak a nakonec dočistěte vlhkou látkou. 2. Na větších plochách lze použít pomalu běžící lešticí stroj (pod 1000RPM). 3. Na složitých površích (rohy, úzká místa) doporučujeme použít kartáček na zuby, obalený leštidlovým hadrem nebo jemu podobným. Pozor: V případě pochybností by měl být PEEK vždy testován na nenápadném místě. Výrobek není vhodný pro eloxované hliníkové nebo nitrocelulózové barvy (nitro NCCN barvy).

TECHNICKÉ ÚDAJE:
- Základní materiál: pasta s mikrojemným práškem
- Barva: modrá
- Rychlost odpařování: pomalá
- oxidace: neoxidující (podle kritérií EC)
- Rozpustný ve vodě: není rozpustný
- měrná hmotnost: 1,03
- Hodnota pH: 10,0
leštící pasta PEEK PEEK 100ml

Vysoce leštící pasta 100ml
Čistí, leští, obnovuje a chrání povrchy (mosaz, měď, nerezová ocel, stříbro, zlato, chrom, laminát, keramika, sklo, akryl, lakované povrchy a mnoho dalších)
Objednací kód: PEEK-200 Objem 100 ml
215,-
leštící pasta PEEK PEEK 1000ml

Vysoce leštící pasta 1 Kg
Čistí, leští, obnovuje a chrání povrchy (mosaz, měď, nerezová ocel, stříbro, zlato, chrom, laminát, keramika, sklo, akryl, lakované povrchy a mnoho dalších)
Objednací kód: PEEK-1000ml Objem 1000 ml
1100,-
ZBOŽÍ PEEK 1000ml je opět v nabídce!

Uvedené ceny jsou bez DPH a dopravy

 
   
   
RAMRAMRAM
RAM RAM RAM
 
PŘÍKLADY VYUŽITÍ PASTY PEEK
 
 
Před použitím pasty Leštění povrchů Po použití pasty

Před použitím pasty Leštění povrchů Po použití pasty

Před použitím pasty Leštění povrchů Po použití pasty 
   
  Uvedené ceny jsou bez DPH a dopravy  
RAMRAMRAM