Průmyslová lepidla a technické spreje

    ÚVODNI STRANA       AKČNÍ NABÍDKA       DOKUMENTY       CENÍK PRODUKTŮ       CENA DOPRAVY       KONTAKTY
 PŘEHLED PRODUKTŮ

KATEGORIE LEPIDLA
SIPKA VTEŘINOVÁ LEPIDLA
SIPKA ANAEROBNÍ LEPIDLA
SIPKA STRUKTURÁLNÍ LEPIDLA
SIPKA UV LEPIDLA
SIPKA DISPERZNÍ LEPIDLA
SIPKA LEPIDLA V ROLI
SIPKA MONTÁŽNÍ LEPIDLA A    TMELY
SIPKA DOPLŇKY K LEPIDLŮM
PRŮMYSLOVÁ CHEMIE
spreje ČISTIČE - ODMAŠŤOVAČE
čistič ČISTIČE V KANYSTRECH
spreje MAZIVA - LUBRIKANTY
spreje POVRCHOVÁ ÚPRAVA
spreje ZNAČKOVACÍ SPREJE
sprejePOMOCNÉ TECH. SPREJE
spreje HYGIENA
SIPKA LEŠTÍCÍ PASTY
SIPKA CENÍK PRODUKTŮ


   Nenašli jste, co jste hledali?
   Napište nám,, nebo
   volejte +420 603 262 427
   Rádi Vám poradíme.
A-KOMERCE s.r.o.
info@adhesive.cz
www.adhesive.cz
www.technickachemie.cz
info@technickachemie.cz
V.O.P.
Mapa webu

Dodáváme lepidla a chemii značek : OPN CHEMIE, WEISS CHEMIE, ALPA, SONLOK, PARTITE, INDULONA, PARLITE, PARBOND, PATTEX, LOCTITE, EUROLOCK, NOVATO, PARFIX, NICRO, PATEX, Produkty firmy A-komerce - ideální řešení pro opravy a údržbu ve strojírenství Průmyslová chemie a spreje silikonové, multifunkční, chemické kotvy, Lepidla anaerobní, kyanoakrylátová, sekundová, vteřinová lepidla, UV a konstrukční lepidla pro těsnění potrubí a hadic. Vysoce leštící pasty bez abraziv - PEEK Jištění závitů šroubů, lepidla metakrylátová, epoxidová, silikonová, lepidla na ložiska a příruby anaeroby tmely sleva levně, oboustranné lepící pásky v roli.
H Midi soubory - download pro hudebníky
  DISPERZNÍ LEPIDLA 
  Disperzní lepidla.
Jak je poznáte? Je to bílá - hustá tekutina, která po zaschnutí zprůsvitní. Jejich využití je zejména na papír a dřevo, ale dají se využít i na jiné materiály se savým povrchem. Jsou vhodná i na nábytek. Lepidlo se může nanášet pomcí štětce, špejle, z tuby, nebo i strojně na jednu ze spojovaných ploch. Spoj je po vyzvrzení pevný, pružný a je vodě odolný. Disperzní lepidla není vhodné nanášet ve větších vrstvách. Při zahřátí, či napaření lepeného spoje dochází časem k uvolnění lepených ploch a spoj je možné rozebrat. Po nanesení nechejte krátce zavadnout, následovně přiložte k sobě lepené plochy a zafixujte minimálně na 12 hodin. Disperzní lepidla jsou ředitelná vodou, díky tomu můžete znečištěná místa i štětec od lepidla snadno umýt. Pozor však po zaschnutí lepidla se pak lepidlo odstraňuje obtížněji.
loctite 4304 COSMOCOLL FL 44

DISPERZNÍ LEPIDLO
Čiré 1-komponentní disperzní lepidlo pro lepení dřeva se střední viskozitou, trvanlivost minimálně 12 měsíců. Tepelná přilnavost podle WATT 91 cca 7, 5 N/mm2. (D4 dle EN 204, 7,5 N/mm2 dle WATT 91), čas zpracování 8 min. Balení: PE-kbelík 30 kg.
Objednací kód: FL-44 objem 30Kg
2890,-