Průmyslová lepidla a technické spreje

    ÚVODNI STRANA       AKČNÍ NABÍDKA       DOKUMENTY       CENÍK PRODUKTŮ       CENA DOPRAVY       KONTAKTY
 PŘEHLED PRODUKTŮ

KATEGORIE LEPIDLA
SIPKA VTEŘINOVÁ LEPIDLA
SIPKA ANAEROBNÍ LEPIDLA
SIPKA STRUKTURÁLNÍ LEPIDLA
SIPKA UV LEPIDLA
SIPKA DISPERZNÍ LEPIDLA
SIPKA LEPIDLA V ROLI
SIPKA MONTÁŽNÍ LEPIDLA A    TMELY
SIPKA DOPLŇKY K LEPIDLŮM
PRŮMYSLOVÁ CHEMIE
spreje ČISTIČE - ODMAŠŤOVAČE
čistič ČISTIČE V KANYSTRECH
spreje MAZIVA - LUBRIKANTY
spreje POVRCHOVÁ ÚPRAVA
spreje ZNAČKOVACÍ SPREJE
sprejePOMOCNÉ TECH. SPREJE
spreje HYGIENA
SIPKA LEŠTÍCÍ PASTY
SIPKA CENÍK PRODUKTŮ


   Nenašli jste, co jste hledali?
   Napište nám,, nebo
   volejte +420 603 262 427
   Rádi Vám poradíme.
A-KOMERCE s.r.o.
info@adhesive.cz
www.adhesive.cz
www.technickachemie.cz
info@technickachemie.cz
V.O.P.
Mapa webu

Dodáváme lepidla a chemii značek : OPN CHEMIE, WEISS CHEMIE, ALPA, SONLOK, PARTITE, INDULONA, PARLITE, PARBOND, PATTEX, LOCTITE, EUROLOCK, NOVATO, PARFIX, NICRO, PATEX, Produkty firmy A-komerce - ideální řešení pro opravy a údržbu ve strojírenství Průmyslová chemie a spreje silikonové, multifunkční, chemické kotvy, Lepidla anaerobní, kyanoakrylátová, sekundová, vteřinová lepidla, UV a konstrukční lepidla pro těsnění potrubí a hadic. Vysoce leštící pasty bez abraziv - PEEK Jištění závitů šroubů, lepidla metakrylátová, epoxidová, silikonová, lepidla na ložiska a příruby anaeroby tmely sleva levně, oboustranné lepící pásky v roli.
H Midi soubory - download pro hudebníky
  PRŮMYSLOVÁ CHEMIE / Spreje / ČISTIČE - ODMAŠŤOVAČE 
 

loctite 607 VEVACLEAN - ČISTIČ VE SPREJI - 500ml

ODMAŠTOVACÍ PROSTŘEDEK S VYSOKÝM ÚČINKEM
Prostředek má účinné, rychlé a přitom velmi jednoduché použití. Je velmi účiné při odstraňování různých znečištění od olejů na kovech, textiliích, skle i keramice a mnoha umělých hmotách. Odstraňuje také mazlavou a tuhou špínu i saze. Na čištěném povrchu oproti rozpouštědlům nezanechává žádné zbytky. Používá se jednoduchým nanesením a následným setřením. Při velkém znečištění nechejte přípravek určitou dobu působit, následovně ještě jednou aplikujte čistič.
Objednací kód: 60700-500
125,-
loctite 607 VEVACLEAN - BASIC - 500ml

ÚČINNÝ ČISTÍCÍ A ODMAŠŤOVACÍ PROSTŘEDEK
Vysoce kvalitní technický sprej na bázi alifatických uhlovodíků je vyvinut pro čištění brzdových systémů, spojkových obložení, olejových pump, karburátorů atd. Rozpouští a čistí saze, mstnotu, prach a oleje. Díky dokonalému odpařování nezanechává zbytky.
Objednací kód: 60707-500
115,-
čištění zámkové dlažby ODSTRAŇOVAČ OLEJOVÝCH SKVRN - 500ml

POMOCNÍK NA ODSTRANĚNÍ MASTNÝCH SKVRN Z KAMENNÝCH A BETONOVÝCH POVRCHŮ
Určeno pro snadné odstranění odolných ropných skvrn na betonu, přírodním kameni, sádře, cihlách, zámové dlažbě, parkovištích atd. Postříkejte zašpiněné místo, nechte působit. Mastnota se absorbuje do bílé práškové formy, tu pak jednoduše odstraníte vodou nebo kartáčem. Pro velmi znečištěný povrch, postup opakujte.
Objednací kód: OPN60695-500
210,-
sprejerství - odstranění loctite 607 ANTI - GRAFFITI SPREJ - 500ml

SPREJ NA ODSTRANĚNÍ NÁPISŮ
Sprej je speciálně vyvinutý na odstraňování barevného znečištění - grafitů. Speciálně na čerstvé nápisy. Výrobek má rychlý čistící účinek. Odstraňuje znečištění například z hliníku, keramiky, obkladů, nerezové oceli, skleněných ploch atd. Nepoužívat na plexisklo - obsahuje velmi silná rozpouštědla. Rozpouští barvy ve spreji, laky, fixy, značkovače atd.
Objednací kód: OPN60701-500
210,-
sprejerství - odstranění loctite 607 ANTI - GRAFFITI SPREJ - 400ml

SPREJ NA ODSTRANĚNÍ NÁPISŮ Z BETONU
Výrobek je určený pro snadné a rychlé odstranění většiny barev a laků z betonových, kamenných povrchů, hladkého skla, keramiky, oceli atd. Vhodné též pro odstranění barev z dopravních značek a cedulí. Nedoporučuje se použití na umělé hmoty a plexisklo. Obsahuje silná rozpouštědla. Předem vyzkoušejte na menších dílech.
Objednací kód: OPN60705-400
210,-
loctite 60481 PRŮMYSLOVÝ ČISTIČ bez acetonu s citrusovou vůní - 400ml

SPECIÁLNÍ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK PRO PRŮMYSL I DOMÁCTNOST BEZ ACETONU
Rozpouští ulpínající nečistoty jako jsou například tuky, oleje, zbytky silikonu, vosku atd. Neobsahuje aceton, silikony ani AOX. Odstraňuje zbytky starých lepidel, pásek a štítků, barvu ze značkovačů a kuličkových per. Obsahuje příjemnou citrusovou vůni.
Objednací kód: OPN60481-400
165,-
loctite 60490 PRŮMYSLOVÝ CITRUSOVÝ ČISTIČ - 400ml

PŘÍRODNÍ ČISTIČ S NEUTRÁLNÍM PH
Speciální čistící prostředek s účinnou látkou na přírodní citrusové bázi a neutrálním PH. Nevyvolává korozi, čistí hliník, nerezové plochy, lakované povrchy i plasty náchylné k poškození.
Objednací kód: OPN60490-400
165,-
loctite 60707 ČISTIČ BRZD - 97% ÚČINNOST - 500ml

S OBSAHEM AKTIVNÍ SLOŽKY 97%
Sprej odmašťuje a čistí kotouče, bubny, čelisti, brzdové a spojkové obložení benzínové a olejové pumpy, karburátory, pružiny atd.
Objednací kód: OPN60707-500
95,-
čistící a odmašťovací přípravek na čištění forem ČISTIČ FOREM

ČISTIČ FOREM A NÁSTROJŮ PRO PLASTIKÁŘSKÝ PRŮMYSL
Čistící prostředek pro údtžbu nástrojů a forem v plastikářském průmyslu. Zejména pro čištění tvarů, dezénů a vysoce leštěných tvarů. Lze použít i pro čištění dělící roviny, upínacích desek a ostatních částí forem. Na čistěnou část formy nastříkněte tenký film, nechejte krátce působit a setřete suchou látkou.
Objednací kód: OPN60778-500
390,-
čistící a odmašťovací přípravek na čištění karburátorů ČISTIČ KARBURÁTORŮ

ODSTRAŇOVAČ NÁNOSŮ SPLODIN, OLEJŮ, TUKŮ A SAZÍ
Sprej odmašťuje a čistí kotouče, bubny, čelisti, brzdové a spojkové obložení benzínové a olejové pumpy,karburátory, pružiny atd.
Objednací kód: OPN60772-500
195,-
PU PĚNA ČISTIČ PU PĚNY A PISTOLE VE SPREJI - 500ml

ČISTIČ NEZASCHLÉ PU PĚNY se systémem pro připevnění na pistoli.
Sprej je určen na čištění aplikačních pistolí, čištění ventilu plechovky a odstraňování nevytvrzené pěny z okolí pracovní činnosti. Sprej lze nasadit na pistoli i k běžným trubičkovým pěnám díky systému pro připevnění a rozprašovací trysce.
Objednací kód: OPN60730-500
160,-
loctite 60800 UNIVERZÁLNÍ PĚNOVÝ ČISTIČ - 400ml

UNI PĚNA
Pěnový sprej s citrusovou vůní, odstraňuje mastnotu, zbytky hmyzu, olej, nikon, dehet a skvrny. Využití v kanceláři, průmyslu i v automobilu.
Objednací kód: OPN60800-400
140,-
oživovač pneumatik, gumy, těsnění, palubní desky loctite 60861 AKTIVNÍ AUTOMOBILOVÁ PĚNA - 500ml

ČISTÍCÍ-IMPREGNUJÍCÍ-LEŠTÍCÍ-OŠETŘUJÍCÍ PĚNA
4 PŘÍPRAVKY V 1 SPREJI. Čistí-ošetřuje-obnovuje lesk-impregnuje pneumatiky, gumy, disky, interiér, gumová těsnění atd. Aplikací na gumové těsnění dveří získáte ochranu před stárnutím a steřením i zamrznutím. Čistí a ošetřuje v jednom kroku - pneumatiky, ráfky a všechny povrchy i v kokpitu vozu. Použitím na kola a plastové díly obnovuje barvu a lesk. Dostává se hluboko do ošetřených ploch.
Objednací kód: OPN60861-500
150,-
loctite 60480 UHLOVODÍKOVÉ ROZPOUŠTĚDLO UHLOVODÍKOVÝ ČISTIČ - 400ml

SILNÉ UHLOVODÍKOVÉ ROZPOUŠTĚDLO
Je velmi silné organické uhlovodíkové rozpouštědlo. Je vnodný jako náhrada technického benzínu či petroleje. Rychle se odpařuje a nezanechává zbytky. Není agresivní vůči nátěrům a umělým hmotám. Odstraňuje lepidla, těsnění, olej, mastnotu, silikonový vosk, dehet i základové barvy z choulostivých povrchů. Odstraňuje mastné fleky z textilií.
Objednací kód: OPN60480-400
210,-
loctite 60456 SPECIÁLNÍ KONTAKT SPREJ - ČIRÝ - 400ml

ČIRÝ KONTAKT SPREJ
Sprej je vyvinutý na údržbu elektronických zařízení nejen v automobilovém průmyslu. Ochrana a čištění elektrických kontaktů alternátorů, rozdělovačů, svíček, reflektorů...
Objednací kód: OPN60456-400
160,-
loctite 60751 ODSTRAŇOVAČ LEPIDEL A TMELŮ - 400ml

ODSTRAŇOVAČ TĚSNĚNÍ A LEPIDEL
Rychle a bez námahy odstraňuje zbytky těsnění a zatvrdnutých lepidel, laky a barvy. Odstraňuje těsnění kovových přírub, vhodný i na hliníkové a měké povrchy.
Objednací kód: OPN60751-400
290,-
extra silní leptací sprej LEPTACÍ SPREJ BAREV

EXTRA SILNÉ ROZPOUŠTĚDLO
Jedná se o rozpouštědlo na čištění a leptání povrchů. Velmi rychle a silně rozpouští barvy, laky, plastové vrstvy, dehet, lepidla, nátěry atd. Díky svému složení vytvoří aktivní gel a tím je vhoný i na svislé plochy. Je vhodný na beton, dlažbu, obklady, omítky, zdivo, bitumen i sklo. Obsahuje silná rozpouštědla.
Objednací kód: OPN60749-400
240,-
vzduch ve spreji STLAČENÝ VZDUCH VE SPREJI

BEZ VZDUŠNÉ VLHKOSTI PRO ELEKTRONIKU
Sprej je určen pro vyfoukávání prachu s nečistot ze špatně přístupných míst pro snadné čištění elektroniky a dalších zařízení. Použití na HIFI, výpočetní technice, tiskárnách, klávesnice, kamery, objektivy, čočky, pojistkové skříně, hodinové mechanismy, měřící technika, telefony...atd
Objednací kód: OPN64503-400
215,-