Průmyslová lepidla a technické spreje

    ÚVODNI STRANA       AKČNÍ NABÍDKA       DOKUMENTY       CENÍK PRODUKTŮ       CENA DOPRAVY       KONTAKTY
 PŘEHLED PRODUKTŮ

KATEGORIE LEPIDLA
SIPKA VTEŘINOVÁ LEPIDLA
SIPKA ANAEROBNÍ LEPIDLA
SIPKA STRUKTURÁLNÍ LEPIDLA
SIPKA UV LEPIDLA
SIPKA DISPERZNÍ LEPIDLA
SIPKA LEPIDLA V ROLI
SIPKA MONTÁŽNÍ LEPIDLA A    TMELY
SIPKA DOPLŇKY K LEPIDLŮM
PRŮMYSLOVÁ CHEMIE
spreje ČISTIČE - ODMAŠŤOVAČE
čistič ČISTIČE V KANYSTRECH
spreje MAZIVA - LUBRIKANTY
spreje POVRCHOVÁ ÚPRAVA
spreje ZNAČKOVACÍ SPREJE
sprejePOMOCNÉ TECH. SPREJE
spreje HYGIENA
SIPKA LEŠTÍCÍ PASTY
SIPKA CENÍK PRODUKTŮ


   Nenašli jste, co jste hledali?
   Napište nám,, nebo
   volejte +420 603 262 427
   Rádi Vám poradíme.
A-KOMERCE s.r.o.
info@adhesive.cz
www.adhesive.cz
www.technickachemie.cz
info@technickachemie.cz
V.O.P.
Mapa webu

Dodáváme lepidla a chemii značek : OPN CHEMIE, WEISS CHEMIE, ALPA, SONLOK, PARTITE, INDULONA, PARLITE, PARBOND, PATTEX, LOCTITE, EUROLOCK, NOVATO, PARFIX, NICRO, PATEX, Produkty firmy A-komerce - ideální řešení pro opravy a údržbu ve strojírenství Průmyslová chemie a spreje silikonové, multifunkční, chemické kotvy, Lepidla anaerobní, kyanoakrylátová, sekundová, vteřinová lepidla, UV a konstrukční lepidla pro těsnění potrubí a hadic. Vysoce leštící pasty bez abraziv - PEEK Jištění závitů šroubů, lepidla metakrylátová, epoxidová, silikonová, lepidla na ložiska a příruby anaeroby tmely sleva levně, oboustranné lepící pásky v roli.
H Midi soubory - download pro hudebníky
  PRŮMYSLOVÁ CHEMIE / POMOCNÉ TECHNICKÉ SPREJE 
 

loctite 60030 SVÁŘECÍ SPREJ UF1000- 400ml

OCHRANA PROTI ZBYTKŮM SVAŘOVÁNÍ
Prostředek slouží ochraně proti zbytkům kovů při svařování. Neobsahuje silikony, vosky a rozpouštědla a je bez zápachu
Objednací kód: OPN60030-400
125,-
loctite 60030 BEZSILIKONOVÝ SEPARÁTOR - 400ml

SEPARÁTOR FOREM bez silikonu
Výrobek je určený na separaci plastů a gumy ve střikovacím lisování, vakuovém tváření a v mnoha dalších typech tvářecích procesech.
Objednací kód: OPN60230-400
200,-
loctite 604 ROZPOUŠTĚDLO RZI - ODSTRAŇOVAČ RZI - Čirý - 400ml

MAZACÍ - KAPILÁRNÍ OLEJ
Kapilární olej s vysokou penetrační schopností pro rozpouštění rzi a ochraně proti korozi, uvolňuje zarezlé díly (šrouby, matice atd.) Vniká do rzi a eliminuje ji
Objednací kód: OPN60439-400
155,-
MOS2 ODREZOVAČ ROZPOUŠTĚDLO RZI - ODSTRAŇOVAČ RZI - S obsahem MOS2 - 300ml

ODREZOVAČ S GRAFITEM - MOS2
Výborný kluzný prostředek pro všechny pohyblivé součástky. Snadno a rychle uvolňuje zaseklé a zrezavělé spoje. Proniká do nejmenších skulin a škvír. Má využití na šroubech, závitech, čepech, kloubech, závěsech, atd. Umožňuje nízké tření díky obsahu tuhého mazadla MOS2. Vytěsňuje vlhkost a chrání povrchy vůči korozi.
Objednací kód: OPN60500-300
160,-
MOS2 ODREZOVAČ ROZPOUŠTĚDLO RZI - ODSTRAŇOVAČ RZI - S obsahem MOS2 - 400ml

ODREZOVAČ S GRAFITEM - MOS2
Výborný kluzný prostředek pro všechny pohyblivé součástky. Snadno a rychle uvolňuje zaseklé a zrezavělé spoje. Proniká do nejmenších skulin a škvír. Má využití na šroubech, závitech, čepech, kloubech, závěsech, atd. Umožňuje nízké tření díky obsahu tuhého mazadla MOS2. Vytěsňuje vlhkost a chrání povrchy vůči korozi.
Objednací kód: OPN60510-400
170,-
automobilová unierzální pěna AKTIVNÍ AUTOMOBILOVÁ PĚNA - 500ml

ČISTÍCÍ-IMPREGNUJÍCÍ-LEŠTÍCÍ-OŠETŘUJÍCÍ PĚNA
4 PŘÍPRAVKY V 1 SPREJI. Čistí-ošetřuje-obnovuje lesk-impregnuje pneumatiky, gumy, disky, interiér, gumová těsnění atd. Aplikací na gumové těsnění dveří získáte ochranu před stárnutím a steřením i zamrznutím. Čistí a ošetřuje v jednom kroku - pneumatiky, ráfky a všechny povrchy i v kokpitu vozu. Použitím na kola a plastové díly obnovuje barvu a lesk. Dostává se hluboko do ošetřených ploch.
Objednací kód: OPN60861-500
165,-
loctite 555 ŠOK NA REZ 500ml

RYCHLÝ UVOLŇOVAČ REZAVÝCH SPOJŮ
Speciální složení aktivní látky na zrezivělém spoji způsobí "STUDENÝ ŠOK". Snížením teploty a zlepšeným kapilárním působením se dostane i do těch nejmenších meziprostor. Tam v průběhu několika sekund uvolní krystalky rzi a odstraní tím pevné spojení mezi zkorodovanými díly.
Objednací kód: OPN60555-500
190,-
RETECH 270 SPREJ NA ŘEMENY - 400ml

ZVÝŠENÍ PŘILNAVOSTI ŘEMENŮ
Sprej slouží na ošetření všech druhů klínových, kulatých a plochých řemenů. Zamezuje prokluzu na řemenicích, zlepšuje přilnavost a tím zvyšuje přenosovou sílu.
Objednací kód: OPN61270-400
235,-
loctite 61011 CHLADÍCÍ SPREJ - 400ml

OCHLAZUJE AŽ NA CCA -45°C
Sprej má okamžitý chladící efekt. Zmenšuje kovové části a usnadňuje montáž a demontáž ložisek, pouzder atd. Ideální pro nalezení tepelných poruch, testování funkčnosti ledniček, mrazniček. Odstranění žvýkaček.
Objednací kód: OPN61011-400
180,-
loctite 62010 DEKTEKTOR ÚNIKU PLYNU - 400ml

NEHOŘLAVÝ DETEKTOR ÚNIKU PLYNNÝCH LÁTEK
Detektor trhlin - úniku plynu umožňuje snadno detekovat předpokládaný únik zejména v plynových a pneumatických rozvodech. Sprej je nehořlavý s antikorozní příměsí, proto může být využíván i pro detekci úniku plynů v rozvodech hořlavých plynů. Jedná se o kapalný produkt, který vytváří bubliny v oblasti, kde se vyskytuje únik látek.
Objednací kód: OPN62010-400
145,-
loctite 61100 ANTISTATICKÝ SPREJ - 400ml

S CITRUSOVOU VŮNÍ
Slouží k odstranění nežádoucího elektrostatického náboje na elektrických a elektronických zařízeních v kanceláři, domáctnosti i ve výrobě. Vhodný pro všechny druhy plastů, leštěné kovové a dřevěné povrchy, vhodný také pro televizní obrazovky, monitory, telefony, nábytek, koberce atd. Zabraňuje vzniku statické elektřiny.
Objednací kód: OPN61100-400
275,-
LEPIDLO LOCTITE PETROMARK PM LEPIDLO VE SPREJI - 500ml

EXTRA PEVNÉ LEPIDLO VE SPREJI
Lepidlo je vhodné pro trvalé lepení materiálů jako jsou například guma-guma, kovu-dřevo, textiliím apodobně. Lepidlo lze využívat k univerzálnímu spojování náročných materiálů jako jsou pěny či textilie, je tak ideální pro čalouníky výrobce sedadel, automotive a mnohodalších aplikací. Odolává vlhku a teplotám do 80°C.
Objednací kód: OPN48580-500
210,-
OŠETŘENÍ PALUBNÍ DESKY MOTIP 551 KOKPIT SPREJ s antistatickým účinkem - 400ml

CITRUSOVÁ VŮNĚ
Přípravek ošetřuje a konzervuje plastové díly. Chrání plasty v interéru vozidla z předčasného stárnutí v důsledku zkřehnutí, vysušení, praskání a vyblednutí. Sprej dodává automobilovým pastům dlouhou životnost, odpuzuje vodu, nečistoty. Vnodný též na vinylové střechy, gumové rohože, armatury, atd.
Objednací kód: OPN61030-400
105,-
IMPREGNAČNÍ SPREJ MOTIP 551 VÍCEÚČELOVÝ IMPREGNAČNÍ SPREJ - 400ml

IMPREGNACE BOT, STANŮ, KŮŽE, TEXTILIÍ,..
Ochrana textilií a kůže před vlhkostí a usazováním nečistot. Na povrchu se utvoří neviditelná ochranná vrstva, která je odolná vodě, ale přesto je prodyšná. Vhodné zejména pro materiály z kůže, textilie (i pro membrány GORE-TEX, TRIPLETEX, DIE-tex, apod) pro sportovní oblečení, boty, stany, plachty, deštníky,..
Objednací kód: OPN61734-400
105,-
Sprej na ochranu fasády SPECIÁLNÍ OCHRANA PLOCH PROTI STAVĚNÍ HNÍZD JIŘIČEK

SPREJ NA OCHRANU FASÁDY A ZDIVA
Dlouhodobě chrání ošetřená místa (fasády a zdiva) vůči stavbám jiřiččích a vlaštovčích hnízd. Na rovných ošetřených místech je nanesena tenká průhledná vrstva, která zaručí, že hnízdo se neudrží (nepřilepí) na povrch.
Objednací kód: 60301-400
230,-
pěnový čistič klimatizací ČISTIČ KLIMATIZACE PĚNOVÝ - 500ml

SPECIÁLNÍ PĚNA VE SPREJI NA ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCI SYSTÉMŮ KLIMATIZACI A TOPENÍ
Intenzivně čistí příslušné části klimatizace. Dlouhodobě desinfikuje klimatizaci. Ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy. Brání vzniku zápachu klimatizace. Vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)
Objednací kód: PETEC71350-500
205,-